top of page

Vendi me i Vecante,

per Diten Tende te Vecante

 

Kthella Resort eshte vendi me i mire ne zone per dasmen, pervjetorin apo eventin tuaj te vecante, por jo vetem, pse jo te ndaloni tek ne per tu clodhur nga rruga e gjate, Hoteli Kthella ju ofron akomodimin me te mire qe mund te merrni, keshtu qe mos humbisni me kohe por ejani tani.

Restoranti \\\

 

Restoranti eshte pjese e resortit Kthella, Tek ne do te gjeni ekzemplarin me te mire te kuzhines tradicionale te zones, pjata qe me te vertete nuk duhen lene pa shijuar.

 

 

Restoranti ndodhet ne Rreshen, rruga Vincenzo d'Paoli, per te prenotuar mund te na dergoni email ose mund te na merrni ne numrin 068 907 4788

Organizim Eventesh

 

Dizenjoni Eventi tuaj perfekt. Per cdo detaj qe keni ne mendje ne jemi gati tju ndihmojme nga fillimi deri ne fund, qe cdo gje qe nga ushqimi, muzika e dekorimi te mbeten ne mendjen tuaj.

Kthella Resort eshte e Hapur per organizim eventesh si:

 

  • Dasma

  • Funerale

  • Pervjetore

  • Mbremje

  • Party Festive

Hoteli \\\

 

Jetoni si Mbret. Jeni te lodhur nga rruga e gjate, ne Kthella Hotel do te gjeni cllodhjen qe kerkonit. Relaksohuni sepse jeni me pushime. Qendroni tek ne dhe ndihuni si ne shtepi sepse Kthella Hotel eshte dyfishi i komfortit, dyfishi i vleres dhe dyfishi i HOTELIT por jo dyfishi i cmimit.

Jeni te Ftuar

bottom of page